Sochorová válcovna Legenda Cafe bar Est. 2014 Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Šampiónem v Central Kladno 2 Central Kladno Badmintonové centrum v Kladně Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • Balada pro banditu

Sousedé z Buštěhradu zvou všechny na podzimní jarmark a štrúdlování

Úterý, 10. Říjen 2017 07:50

Tradiční podzimní, nebo také havelský jarmark se v Buštěhradu bude konat tuto neděli od 10 hodin. Ani letos nebude chybět takzvané štrúdlování a výborný doprovodný program.

Sousedé z Buštěhradu zvou všechny na podzimní jarmark a štrúdlování (Ilustrační foto: Město Buštěhrad)

Na akci, kterou Buštěhrad požádá na Babkách, se sejde celkem jedenadvacet stánkařů s pestrou nabídkou. Zakoupit si budete moci například polštářky, pletený textil, bižuterii, hračky dřevěné i pletené, balónky, luky a šípy, keramiku, mýdla nebo olivové oleje. K jídlu zase olivy a mandle, brynzové placičky a sladké trubičky, zdobené perníčky, koláče, sýry, koření, zdravou výživu a trdelníky. K pití budete mít možnost konzumovat víno, pivo, kávu, čaj a různé nealkoholické nápoje. Samozřejmě nebude ani chybět občerstvení s klobásami a dalšími pochutinami.

Pro děti budou připraveny kovářské dílny i výtvarné dílničky. Na jarmark zavítají i psí léčitelé z kladenské Canisterapie. K poslechu zahraje od 14 hodin folk & country skupina ZEM, své divadelní vystoupení odehraje i dětské divadelní studio KiXindlíci, a to od 15 hodin. Vstupné je zdarma.

Nebude chybět i tradiční štrúdlování. Pokud chcete předvést své pekařské umění, přineste na jarmark mezi 10. a 12. hodinou dva štrúdly. Možná vás porota ve 14 hodin prohlásí „štrúdlšampoinem“ a vyhrajete hodnotné ceny. 

Autor: (red)


banbad