Sochorová válcovna Legenda Cafe bar Est. 2014 Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Šampiónem v Central Kladno 2 Central Kladno Badmintonové centrum v Kladně Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • Balada pro banditu

Nedaří se, Jungle Fever doma ani nadvakrát nezabodoval

Pondělí, 9. Říjen 2017 07:40

Sedmým a osmým zápasem sezony národní hokejbalové ligy pokračovala cesta lvů z Jungle Fever. V sobotu Kladenští přivítali na svém hřišti Jindřichův Hradec, v neděli se ve lví jámě proháněla Karviná. Jungle na body nedosáhl ani v jednom případě. Nedokázal totiž vyzrát na dobře organizovanou hru soupeřů.

Foto: Veronika Víborčíková – KL

Jungle Fever 1:4 Olymp Jindřichův Hradec  (0:2, 1:2, 0:0)

Jindřichův Hradec v sobotu přivezl na Kladno pouhé dvě formace. Ty však dokonale plnily pokyny trenéra, nikam se nehnaly a využívaly každého zaváhání soupeře. V první třetině se Jungle ještě ani nezahřál a už musel dohánět dvoubrankové manko.

V prostředním dějství sice domácí díky Opatovi dokázali snížit na rozdíl jediné branky, jenže vzápětí opět inkasovali z nenápadné akce. Ani střídání brankářů Kladnu nepomohlo. Jindřichohradecký Olymp využil přesilovku a odskočil do pohodlného tříbrankového vedení, které si dokázal disciplinovaným výkonem udržet až do závěrečného hvizdu.

Branka Jungle Fever: Opata

Jungle Fever 2:5 Karviná  (1:1, 0:2, 1:2)

Nedělní utkání začalo pro Jungle o poznání lépe a lvi se ujali brzkého vedení zásluhou důrazného Rezka. Jenže Karviná má obrovský talent vytěžit z minima maximum a to se naplno projevilo. Netrvalo dlouho a po rychlém přečíslení bylo srovnáno.

Ve druhé třetině Kladno bušilo na vrata, ale ta se ani nehnula. Naopak Slezané jen číhali na příležitosti, které perfektně vycítili a dvakrát je dokonce přetavili v branku, čímž si vytvořili dobrý základ ke zdárnému dohrání zápasu.

Ve třetí třetině navíc hostující borci přidali ještě čtvrtou branku a bylo prakticky rozhodnuto. Nic na tom nezměnila ani trefa kladenského mladíka Sýkory, která pouze kosmeticky upravila stav. V závěrečné hře bez brankáře navíc Jungle opět inkasoval, a tak tři body putovaly až na česko-polské pomezí. 

Branky Jungle Fever: Rezek, Sýkora ml.

Za Jungle nastoupili: Keimar (Kaiml) – Čermák, Arlt, Sikora, Mareš, Kosina, Piešťanský – Sýkora st., Gengel, Sýkora ml., Opata, Rezek, Karas, Vosyka, Pilný, Tóth, Zmeškal, Eitler, Jůzek, Kouba

Autor: (jk)


banbad