Sochorová válcovna Legenda Cafe bar Est. 2014 Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Šampiónem v Central Kladno 2 Central Kladno Badmintonové centrum v Kladně Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • Balada pro banditu

Starší muž z Kladna si pozval domů hosty, vyklubali se z nich zloději

Pondělí, 9. Říjen 2017 07:30

Pro dobrotu na žebrotu, tak takhle nějak by se dal charakterizovat případ, kterým se nyní zabývají kladenští policisté. Prošetřují incident, kdy si postraší muž pozval domů dva muže a ti ho během návštěvy okradli.

Starší muž z Kladna si pozval domů hosty, vyklubali se z nich zloději (Foto: KL)

Pozvání dvou mužů na návštěvu se hostiteli nevyplatilo. Během společně trávených chvil ho totiž ještě stačili okrást. Když na to čtyřiašedesátiletý poškozený přišel, neváhal okamžitě kontaktovat policejní služebnu v Kročehlavech.

„Poškozený si v odpoledních hodinách pozval na návštěvu do svého bytu dva neznámé. Následně zjistil, že tito dva hosté mu odcizili prsten ze žlutého kovu s černým kamenem s iniciály J. V. v hodnotě dva a půl tisíce a dále došlo ke krádeži mobilního telefonu a rádia. Z otevřené příruční tašky, kterou měl stále při sobě, mu byla rovněž zcizena peněženka s osobními doklady a platební kartou,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

„Svým jednáním pachatelé způsobili muži škodu, která byla předběžně vyčíslena na částku 4.600 korun,“ dodala mluvčí Šteinerová.

Policisté nyní případ prošetřují jako podezření z trestných činů krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměňování platebního prostředku, směnek a cenných papírů a po pachatelích pátrají.

Autor: (red)


banbad