Sochorová válcovna Legenda Cafe bar Est. 2014 Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Šampiónem v Central Kladno 2 Central Kladno Badmintonové centrum v Kladně Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • Balada pro banditu

Kladenská policie vyšetřuje „velkou novinovou loupež“

Pátek, 6. Říjen 2017 07:40

I takovým případem, jako je krádež novin, se musejí zabývat kladenští policisté. Aby se jim podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, potřebují jakékoliv informace od případných svědků. 

Ilustrační foto: KL

„Policisté Obvodního oddělení Kladno-město přijali oznámení o tom, že se neznámý pachatel v noci z úterý 3. na středu 4. října vloupal do bedny na tiskoviny u čerpací stanice v Kladně v ulici Smečenská. Zloděj nejprve poškodil visací zámky a následně odcizil zatím nezjištěné množství novin a časopisů v hodnotě, která jistě přesáhne pět tisíc korun,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Michaela Nováková.

Aby se podařilo nenechavce vypátrat a následně zadržet, přivítají policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí čerpací stanice v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno-město, nebo kontaktovat vyšetřovatele na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Policisté tento vpravdě kuriózní případ prošetřují jako přečin krádeže, pachateli hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

Autor: (red)


banbad