Sochorová válcovna Legenda Cafe bar Est. 2014 Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Šampiónem v Central Kladno 2 Central Kladno Badmintonové centrum v Kladně Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • Balada pro banditu

Dávejte si v kladenských barech dobrý pozor, další dvě ženy přišly o své věci

Čtvrtek, 5. Říjen 2017 07:30

Během uplynulého víkendu byly v Kladně okradeny dvě mladé ženy. Obě krádeže se odehrály v brzkých ranních hodinách, když se ženy dobře bavily v baru. Jedna přišla o peněženku, druhá o drahý telefon.

Dávejte si v kladenských barech dobrý pozor, další dvě ženy přišly o své věci (Ilustrační foto: KL)

Kladenští policisté neustále upozorňují občany, aby dbali zvýšené opatrnosti na své věci a vyvarovali se kapesních krádeží. V současné době prošetřují dva případy krádeží při sobě, kterých se dopustili dosud neznámí pachatelé.

První krádež se odehrála v sobotu 30. září v restauračním zařízení na sítenském náměstí v Kladně. V brzkých ranních hodinách tam neznámý pachatel okradl pětadvacetiletou ženu, které sebral peněženku rovnou z kabelky, ačkoli tu měla poškozená stále při sobě. Že jí chybí peněženka, si všimla až po několika hodinách. Přišla o osobní doklady, doklady k vozidlu, stravenky a platební kartu. Škoda činí 740 korun.

Druhý příběh se odehrál v neděli 1. října taktéž časně z rána. Třiadvacetiletá žena se toho času bavila v jednom z kladenských barů. Mezitím jí z kabelky zmizel mobilní telefon za 20 tisíc korun. Toho si všimla okolo deváté hodiny dopoledne.

„Kladenští policisté oba případy prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže a po pachatelích pátrají,“ informovala Kladenské listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)


banbad