Sochorová válcovna Legenda Cafe bar Est. 2014 Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Šampiónem v Central Kladno 2 Central Kladno Badmintonové centrum v Kladně Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • Balada pro banditu

Poznáte podvodníka? Na internetu se seznámil s ženou, půjčil si peníze a zmizel

Pátek, 22. Září 2017 07:11

Známosti navázané po internetu mohou mnohdy skončit nepříjemnou zkušeností. Jednu takovou získala i žena ze Slaného, když se scházela s mužem, který vystupoval pod falešnou identitou. Pak si od ní půjčil peníze a přerušil kontakt. Nyní po něm pátrá policie.

Foto: PČR

Na policejní stanici ve Slaném se dostavila šestatřicetiletá žena s oznámením, že byla podvedena zatím nezjištěným mužem, kterého poznala prostřednictvím internetové seznamky. Tedy alespoň si myslela, že ho poznala. Podvodník se totiž představil pod falešným jménem a tvrdil, že pracuje jako zahradní architekt. S poškozenou se několikrát sešel. Naposledy se tak stalo 1. září letošního roku, kdy si od ní pod smyšlenou historkou půjčil šest tisíc korun. Od té doby ale s ženou nekomunikuje a jeho mobilní telefon je nedostupný.

„Žena zatím nezjištěného muže vyfotila a obrázek podezřelého poskytla i vyšetřujícím policistům. Vzhledem k tomu, že muž vystupoval pod falešnou identitou, potřebovali by nyní policisté zjistit jeho pravou totožnost. Jakékoliv informace k muži na fotografii můžete sdělit policistům osobně na Obvodním oddělení Slaný, nebo je možné kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 811, 821. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkazuje prostřednictvím Kladenských listů policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (jk)


banbad