Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Poznáte muže na fotografii, který v Kladně použil ukradenou platební kartu?

Středa, 13. Září 2017 06:20

Kladenští policisté žádají veřejnost o pomoc při identifikaci muže z fotografie, který chtěl neoprávněně vybrat peníze z odcizené platební karty. Pokusil se o to na kladenské třídě T. G. Masaryka.

Poznáte muže na fotografii? (Foto: PČR)

Ke konci minulého měsíce zapomněla šestapadesátiletá žena z Kladna svoji peněženku na lavičce u autobusové zastávky na náměstí Svobody. V té měla finanční hotovosti osobní doklady a platební karty.

„Zatím nezjištěný muž využil příležitosti a odcizil zapomenutou peněženku. Následně na to, asi hodinu po krádeži, se pomocí jedné platební karty pokusil na třídě T.G. Masaryka vybrat z bankomatu finanční hotovost. To se mu naštěstí nepodařilo. Na místě ho však zachytily bezpečnostní kamery. Celková škoda byla vyčíslena na 3.300 korun,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Michaela Nováková.

Policisté šetří případ jako neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Za to pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Aby se podařilo tohoto muže identifikovat a následně zadržet, přivítají policisté informace o jeho totožnosti. Jakékoliv indicie, které povedou k jeho odhalení, můžete sdělit vyšetřovatelce případu osobně na Obvodním oddělení Kladno-město, nebo telefonicky na čísle 974 873 502. Samozřejmě je možné využít bezplatnou linku 158.

Autor: (red)


banbad