Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Klub Miners Kladno chystá představení svého sportu, baseballu

Úterý, 12. Září 2017 06:20

Znáte ten pocit, když odpálíte homerun? Že ne? Že dokonce nevíte, co to je homerun? Baseball je v našich krajích stále brán jako ten americký, trochu záhadný sport se složitými pravidly. V Kladně má však již více než pětadvacetiletou tradici! Pro sezónu 2017-201 baseballový klub Miners tento sport Kladeňákům představí a zároveň vypisuje nábory nových hráčů  ročníku 2012 a starších.Pokud hledáte sport, kde se běhá, skáče, padá, hází, chytá a odpaluje a kde je skvělá parta kluků a holek, pak dál hledat nemusíte. To vše baseball nabízí. V rámci tréninků se zkušení koučové a bývalí hráči zaměřují na všestrannou zdatnost.

Dnešní malá generace se často potýká s potížemi v aktivitách, které dříve byly zcela standardní. Děti dnes zpravidla neumějí skákat po jedné noze, přes švihadlo, lézt na žebřiny, přeskočit nízkou překážku. Mají potíže s koordinací pohybů, odhadem výšky a vzdálenosti. V Miners Kladno je to naučí, a to přirozeně v rámci her, soutěží a běžné baseballové přípravy.

Pokud chcete mít doma malého baseballistu, chcete se blíže seznámit s kladenským baseballem, popřípadě si chcete jen prostě užít prima páteční a sobotní dopoledne, přijďte 15. a 16. září na baseballové hřiště Miners Kladno (za Billou u nemocnice). V rámci akce si děti zkusí různé baseballové i nebaseballové aktivity, mohou si užít skákací hrad nebo změřit rychlost hodu na radar. Uvidíte zde i prezentaci práce místních hasičů a Městské policie Kladno. Každý malý návštěvník si pak od Miners odnese navíc ještě sadu dárečků. Pro všechny bude taktéž na hřišti zajištěno občerstvení

Zapište do kalendáře, že v pátek 15., nebo v sobotu 16. září se na vás těší celý klub Miners Kladno a vzkazuje: Ten pocit, když odpálíte homerun je ÚŽASNÝ!

Autor: Petr Baroch  


banbad