Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

V Kladně fyzicky napadl vietnamský prodavač ženu, policie hledá svědky

Úterý, 12. Září 2017 06:40

Kladenští policisté se obracejí na veřejnost se žádostí o svědectví ohledně fyzického napadení ženy, které se údajně odehrálo v obchodě, jenž se nachází v Saskově ulici. Údajně se mělo jednat o vietnamského obchodníka. Policisté se nyní zajímají hlavně o zákaznici, která se v době incidentu nacházela uvnitř prodejny.

V Kladně fyzicky napadl vietnamský prodavač ženu, policie hledá svědky (Ilustrační foto: KL)

K incidentu došlo v pátek 8. září a policistům ho nahlásila sama napadená sedmačtyřicetiletá Kladeňačka. Ta uvedla, že ji kolem půl jedenácté dopoledne nejprve padesátiletý prodavač v prostorách obchodu uchopil za kabát a levou ruku a následně ji udeřil do zátylku. I přes tento útok se ženě podařilo odejít z prodejny, ale prodavač ji následoval až na ulici, kde ji několikrát udeřil botou do zad, čímž jí způsobil zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření.

„Vzhledem k tomu, že výpovědi obou aktérů tohoto incidentu se diametrálně rozcházejí a na místě byly přítomny další osoby, které by mohly přispět svým svědectvím k objasnění případu, žádáme tyto svědky, aby se dostavili na Obvodní oddělení Kladno-město a pomohli svými poznatky vyšetřovateli případu tento skutek zdárně vyšetřit. Také mohou policisty kontaktovat telefonicky na čísle 974 873 502. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (red)


banbad