Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

Přijďte ochutnat do kladenského BURGER KING® Caesar weeks a mozzarelové tyčinky

Úterý, 29. Srpen 2017 07:30

Přestože se již letošní prázdniny blíží ke svému konci, kladenský BURGER KING® jede stále na letní fresh vlně. Přijďte proto do nejmodernější restaurace v Evropě, abyste ochutnali Caesar weeks a mozzarelové tyčinky.

Přijďte ochutnat do kladenského BURGER KING® Caesar weeks a mozzarelové tyčinky (Foto: BURGER KING®)

Moderní gastro doba si žádá i nové a moderní stravování. Stravování, které je založené pouze a jenom na kvalitních a hlavně čerstvých produktech. Tohle vše si v BURGER KING® uvědomují a proto pro své hosty připravili další letní speciál, který je složen právě jen z čerstvých surovin.

„Caesar weeks a mozzarelové tyčinky jsou speciální v použitých ingrediencích. Obsahují parmezán a ceasar omáčku. Ta je zdravější než majonéza. Maso v nich je buď hovězí, nebo kuřecí. A k tomu obalované mozzarelové tyčinky připravené vždy začerstva,“ uvedl pro Listy general manager kladenské restaurace Radoslav Muczka.

Samozřejmostí je oblíbená klasická nabídka všech produktů, jenž BURGER KING® svým hostům nabízí. O tom všem se můžete přesvědčit, když zavítáte do nákupního centra Central. Tam v prvním patře naleznete restauraci BURGER KING, která vám v rámci svých možností dovolí nakouknout po pokličku své čerstvé kuchyně.

Autor: (red)


banbad