Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Sprejer v Kladně posprejoval vlak, teď jde po něm policie

Sobota, 19. Srpen 2017 09:00

Kladenští policisté pátrají od minulého týdne po vandalovi, který posprejoval jeden z vagonů stojící v depu kladenského vlakového nádraží. Pomozte policii při pátrání po tomto pachateli.

Sprejer v Kladně posprejoval vlak, teď jde po něm policie (Ilustrační foto: KL)

K případu poničeného železničního vagonu sprejerem došlo 10. srpna po jedné hodině ranní a pachateli k tomu stačila pouhá čtvrthodina. Svým protiprávním jednáním způsobil společnosti České dráhy škodu, která byla předběžně vyčíslena na částku 10 tisíc korun.

„V brzkých ranních hodinách, konkrétně po 1:00, došlo během pouhých patnácti minut ke znehodnocení jednoho z železničních vagonů. Ten byl umístěn na koleji za železničním depem u vlakového nádraží v ulici Milady Horákové v Kladně. Dosud neznámý pachatel posprejoval bok tohoto vagonu různými obrazci a písmeny, přičemž použil několik barev,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Policisté nyní tento případ prošetřují jako podezření z trestného činu poškození cizí věci a po podezřelém pachateli pátrají.

Kladenská policie vyzývá občany, kteří v inkriminovanou dobu v uváděných místech vlakového nádraží v Kladně spatřili pohyb podezřelé osoby, nebo zaznamenali dokonce páchání této trestné činnosti, aby poskytli informace na nejbližší policejní služebnu, případně na linku 158.

Autor: (red)


banbad