Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Dalším lákadlem na Festival Okoř je skupina Vypsaná fixa

Pátek, 18. Srpen 2017 07:30

Vypsaná fixa je pardubická skupina se základy v rocku, obohaceném o prvky jiných žánrů. Sama kapela se někdy označuje za pop-punkovou. Výrazným prvkem jsou její básnické, surrealistické texty, které píše frontman Márdi.

Dalším lákadlem na Festival Okoř je skupina Vypsaná fixa (Foto: KL)

Na otázky odpovídal frontman kapely Vypsaná fixa Mardi

Co tě napadne, když se řekne Festival Okoř?

Výborná akce. Vždy precizně připravená a vždy výborně navštívená. Krásný prostředí, příjemný lidi, dobrej zvuk na pódiu. Co víc si můžeme přát?

S kapelou tady budete hrát už pošesté, pamatujete si na vaše první vystoupení zde?

To si právě pamatuju docela dobře. Přišel jsem na pódium a tam stála moderátorka Šárka Kubelková. Bylo to zvláštní, protože jsme spolu chodili do stejný třídy na gymplu a od maturity jsme se neviděli. Stáli jsme tam a nikdo z nás nevěděl, jak se vlastně s tím druhým bavit tak nějak jako na střední škole. Vlastně to bylo vtipný. Šárka to uvedla, my jsme to odpálili a bylo to. Myslím si, že kdyby si tenkrát ve třídě měla ze svých spolužáků vybrat třicet kandidátů, který by tam s ní mohli stát, tak já bych tam nebyl. To, že tam bude ona, ale bylo jasný už druhýho září v prváku.

Zahrajete i nějaké skladby z aktuální a úplně nové desky,nebo to bude seznam sestavený ze samých osvědčených hitů?

Zahrajeme to, co nás zrovna napadne, my totiž nikdy nemá stejnej playlist. Ale jedno je jasný, určitě tam budou i písničky z nový desky. Třeba Limity nebo Robí Valentýn. To jsou jasný hiťáky.

Co na Vypsanou fixu čeká letos? Jaké máte plány?

Zásadní datum je pro nás 20. prosinec, kdy zahrajeme ve Velký Lucerně. Ale ještě před tím projedeme tuhle zem s novou deskou křížem krážem. V Lucerně to vyvrcholí. Zvu každýho, kdo tohle čte.

Autor: Johana Turnerová


banbad