Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

VIDEO: V Kladně chtěl mladík okrást spícího muže o boty, vše zachytila skrytá kamera

Středa, 16. Srpen 2017 07:20

Krásný letní den, chcete si odpočinout na lavičce v parku, když vás zmůže únava a vy na moment usnete. No a když se probudíte, tak zjistíte, že jste přišli o boty. Tak přesně tento scénář se stal v Kladně na náměstí Svobody.Jan Michalovič je mladý muž z Litvínova. Od začátku letošního roku se věnuje společně se svým kamarádem natáčení kontroverzních videí, která vznikají v různých městech České republiky. Ta potom publikují na kanále Youtube a jejich zhlédnutí jdou do milionů.

Tentokrát si k natáčení vybrali Kladno, kde chtěli dokázat, zda je někdo okrade o boty, zatímco budou spát na lavičce. A světe div se, podařilo se.

„Mezi náš žánr patří chytání zlodějů, sociální experimenty, pomsty, nachytávky lidí nebo naše oblíbené vtipné scénky ze života. Střídáme města, tak abychom z každého něco ukázali divákům. Máme za sebou například Karlovy Vary, Chomutov, Most, Teplice nebo Ústí nad Labem. V každém městě jsme vzbudili dost ohlasu, párkrát jsme dokonce byli i ve večerních zprávách. Kladno jsme měli v plánu už dlouho, ale musím uznat, že je to jediné město, kde byli strážníci na naší straně. Tímto jim děkujeme,“ uvedl pro Kladenské listy hlavní aktér krátkého klipu natočeného v Kladně Jan Michalovič.

Autor: (red)


banbad