Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

FOTO: V Kladně havarovaly dva osobáky, v jednom z nich cestovalo i batole

Úterý, 15. Srpen 2017 11:22

Všechny složky integrovaného záchranného systému se sjely v pondělí k dopravní nehodě dvou osobních vozů v ulici J. Hory. Teprve roční holčičku musel vyšetřit na místě lékař.

V Kladně havarovaly dva osobáky, v jednom z nich cestovalo i batole (Foto: KL)

Ke střetu vozidel došlo před 15. hodinou kousek od kladenského divadla. Hlavní příčina tohoto karambolu je nyní v šetření dopravních policistů. Ti na místě provedli u obou řidičů dechovou zkoušku na alkohol, která v obou případech vyšla s negativním výsledkem.

„V jednom osobním vozidle cestovala jako řidička pětatřicetiletá žena s roční dcerou a v druhém byl pouze třiasedmdesátiletý řidič. Vlivem nárazu skončilo osobní vozidlo Honda na chodníku a narazilo do domu,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

„Při nehodě neutrpěla žádná osoba z vozidel zranění a nedošlo ani ke zranění ostatních účastníků silničního provozu. Lékař na místě provedl prohlídku u roční dívenky, u které neshledal žádné poranění,“ uzavřela mluvčí Šteinerová.

Hasiči z kladenské stanice na vozidlech uskutečnili protipožární opatření a postarali se o úklid vozovky, zejména vyteklých provozních kapalin. Vzniklá škoda na vozidlech byla předběžně vyčíslena na částku 200 tisíc korun.


Autor: (red)


banbad