Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

V Kladně skončil konflikt dvou mužů lékařským ošetřením jednoho z nich

Sobota, 12. Srpen 2017 11:00

Ve čtvrtek v noci byla do ulice Ostravská přivolána hlídka Městské policie Kladno. Čtyřiačtyřicetiletý muž z Kladna strážníkům na místě oznámil, že došlo ke konfliktu mezi jinými dvěma muži ze Stochova.

V Kladně skončil konflikt dvou mužů lékařským ošetřením jednoho z nich (Ilustrační foto: KL)

Čtyřiatřicetiletý výtečník slovně a poté i fyzicky napadl o rok mladšího, kterého obvinil z krádeže batohu. Ten měl být uschován v Sítenském údolí pod mostem. Majitel v něm měl osobní věci a doklady. Hlídka na místo přivolala lékaře, protože napadený krvácel na hlavě a stěžoval si na bolest. Na místo také přijela policejní hlídka a výtržníky si převzala k dalšímu šetření.

K dalšímu konfliktu pak došlo na ubytovně YMCA. Operační Městské policie Kladno přijal oznámení, že na dveře jednoho z pokojů neustále někdo bouchá a vyhrožuje hostům. Strážníci na místě zjistili, že se jedná o slovní rozepři čtyř mladíků ze zde ubytovaných hokejových klubů. Celý spor vznikl tím, že dva patnáctiletí hokejisté se posmívali kvůli příjmení protihráči z druhého celku. Došlo i na urážky a výměnu názoru spojenou s klubovou rivalitou. Strážníci všechny uklidnili, ti se následně rozešli do svých pokojů. O celém incidentu vyrozuměli správce ubytovacího zařízení. Ten poté o nesmyslném a zbytečném konfliktu informoval vedoucí a trenéry obou klubů. 

Autor: Milan Krupka