Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

V úterý odpoledne byla v Kladně násilně oloupena důchodkyně

Čtvrtek, 10. Srpen 2017 07:10

Kladenští policisté se od úterních odpoledních hodin zabývají loupežným přepadením jedenaosmdesátileté seniorky, ke kterému došlo v Dlouhé ulici. Zároveň se obracejí na veřejnost s pomocí při pátrání po pachateli.

V úterý odpoledne byla v Kladně násilně oloupena důchodkyně (Ilustrační foto: KL)

K loupežnému přepadení došlo deset minut po půl páté odpolední. Důchodkyně kráčela Dlouhou ulicí, když v tom se k ní zezadu přichomýtl neznámý muž, který jí skočil na rameno, na němž měla kabelku. Vitální seniorka se však nechtěla svého majetku vzdát jen tak dobrovolně a začala se aktivně bránit, s pachatelem se o kabelku přetahovala. Když ji ale muž povalil na zem, po které ji vláčel, nedokázala dále ataku odolávat a útočník se svého lupu zmocnil.

Důchodkyně následkem útoku a pádu na zem utrpěla odřeniny a modřiny. V kabelce, o kterou přišla, měla finanční hotovost, osobní doklady, mobilní telefon a skládací deštník. Škoda byla vyčíslena na čtyři tisíce korun. 

„Aby se násilníka podařilo dopadnout v co nejkratší době, přivítá vyšetřovatel informace od případných svědků výše uvedeného incidentu. Jakékoliv poznatky je možné sdělit osobně na Územní odbor Kladno – službu kriminální policie a vyšetřování, Havířská ulice v Kladně, nebo kriminalisty kontaktovat na telefonním čísle 974 873 320. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkazuje čtenářům Kladenských listů policejní mluvčí Michaela Nováková.

Kriminalisté na případu intenzivně pracují a pachateli hrozí za zločin loupeže trest odnětí svobody na dva roky až deset let.

Autor: (mv)


banbad