Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Ostraha kladenského Tesca chytla dalšího zloděje, předala ho policii

Čtvrtek, 10. Srpen 2017 07:30

V úterý, jen chvilku před sedmou hodinou ranní se vydal třicetiletý Kladeňák krást do obchodního domu Tesco. Když drze prošel s ukrytým zbožím bez zaplacení prostorem samoobslužných pokladen, zastavila ho ostraha. Přivolaná policie si potom výtečníka odvezla na služebnu.

Ostraha kladenského Tesca chytla dalšího zloděje, předala ho policii (Ilustrační foto: KL)

Podezřelého chování muže si všiml pracovník ostrahy již v průběhu nakupování. Výtečník totiž neustále manipuloval se zbožím. A to byl také důvod k tomu, aby ho ostraha zastavila ke kontrole za pokladní zónou.

„Bylo zjištěno, že pachatel pronesl bez zaplacení zboží v hodnotě necelých 600 korun. Odcizil reproduktor, krém a parfém. Po odstranění bezpečnostních kódů tyto věci uschoval na různých místech a odešel bez platby do prostoru za samoobslužné pokladny,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

„Provedenou lustrací bylo zjištěno, že podezřelým je třicetiletý muž z Kladna. Policejní hlídka ho vyzvala k podání vysvětlení svého skutku, čemuž vyhověl a byl převezen na policejní služebnu k provedení prvotních úkonů,“ dodala mluvčí Šteinerová.

Za své protiprávní jednání je nyní zloděj podezřelý z přestupku proti majetku. Případ bude oznámen správnímu orgánu města Kladna.

Autor: (mv)


banbad