Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Z neděle na pondělí byly v Kladně ukradeny dva osobní vozy

Středa, 9. Srpen 2017 07:30

Krádeží dvou osobních vozů se v současné době zabývají kladenští policisté a zároveň se obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při tomto pátrání. Hodnota ukradených automobilů je skoro 200 tisíc.

Z neděle na pondělí byly v Kladně ukradeny dva osobní vozy (Ilustrační foto: KL)

„V prvním případě se jednalo o osobní automobil Renault Mégane, RZ 3SH1901, barvy černá metalíza. Ve vozidle byla navíc dětská sedačka červeno-černé barvy a další výbava. Hodnota automobilu byla vyčíslena na 143.500 korun. Tento vůz byl v době krádeže zaparkován v Holandské ulici v Kladně,“ řekla policejní mluvčí Michaela Nováková.

„Druhé odcizené vozidlo zmizelo z Kolmistrovy ulice v Kladně a jednalo se o automobil Mercedes-Benz Sprinter bílé barvy, RZ 2SX3266. V tomto případě majiteli vznikla škoda 25 tisíc,“ popsala druhou krádež mluvčí Nováková.

Jakékoliv informace o podezřelých osobách, které se pohybovaly v místech, kde došlo ke krádežím vozidel, přivítají policisté na kterémkoliv kladenském obvodním oddělení, nebo na telefonním čísle 974 873 576, 502. Samozřejmě je možné využít bezplatnou linku 158.

Autor: (red)


banbad