BURGER KING KLADNO DISCO PLES II. Legenda Cafe bar Est. 2014
ČSAD KLADNO Badmintonové centrum v Kladně Člověk v tísni
  • Bratři Ebenové na Kladně
  • SBF
  • SAMK

Vyrazte s dětmi do trampolínového parku, otevřeno je už i multifunkční hřiště

Pátek, 12. Květen 2017 06:50

Sportovní areály města Kladna lákají rodiče s dětmi do trampolínového parku nebo na multifunkční hřiště. Můžete tak strávit příjemné rodinné odpoledne a třeba si zahrát malou kopanou.

Vyrazte s dětmi do trampolínového parku, otevřeno je už i multifunkční hřiště (Ilustrační foto: KL)

Trampolínový park s multifunkčním hřištěm se nachází u rozsáhlého městského stadionu Sletiště v sousedství lesoparku Lapák.

Návštěvníkům nabízí celkem 7 trampolín (zemní, air track HP, O92, R79 a R54, sestavu Eurotramp, vzduchovou trampolínu). Celková kapacita parku je 40 skákajících osob, doprovázet je může až 30 přihlížejících.

Multifunkční hřiště má rozměry 20 x 11,5 metrů a jeho povrch tvoří umělá tráva.

V areálu jsou dále k dispozici mobilní toalety a umývárna, lavičky pro doprovázející osoby, stojany na jízdní kola. WIFI připojení a parkování jsou zdarma.

OTEVÍRACÍ DOBA:

Pondělí: 9:30-12:00, 13:00-19:00

Úterý: 9:30-12:00, 13:00-19:00

Středa: 9:30-12:00, 13:00-19:00

Čtvrtek: 9:30-12:00, 13:00-19:00

Pátek: 9:30-12:00, 13:00-19:00

Sobota: 9:30-12:00, 13:00-19:00

Neděle: 9:30-12:00, 13:00-19:00

Autor: (red)