Kladenská kanonáda do sítě nešťastného Mostu

Sobota, 25. března 2017 13:06

I druhý zápas v Mostě dopadl pro fotbalisty SK Kladno vítězně. Po výhře v Souši, porazili nyní Mostecký fotbalový klub 3:6,  když si skóre pokazili v závěru utkání.

Ilustrační foto: KL

Mostecký fotbalový klub – SK Kladno   3 : 6  ( 0 : 2 )

Na umělé trávě v Mostě – Velebudicích dominovali svěřenci trenéra Pihávka. Domácí, kteří v zimě vyměnili trenéra a dvanáct hráčů se sice snažili, ale kvalita byla jednoznačně na straně hostů.  Ti se v první půli prosadili dvakrát, když nejdříve přesně zamířil kanonýr Kroutil a o pět minut později se přidal stoper Pechr. Když brzy po přestávce přidal Kalina z penalty třetí gól, bylo definitivně rozhodnuto.

Most úplně rezignoval, začal se hádat a inkasoval další branky. Nejhezčí okamžik přinesla 55. minuta, kdy po hezké kombinaci přišel odražený míč před Kroutila, jenž si obhodil brankáře a ranou pod břevno zvýšil na 0:4, a v utkání si připsal druhou branku. Do konce zápasu se pak trefil ještě jednou, takže dokonal hattrick. Bohužel za stavu 1:5 přišlo až přílišné sebeuspokojení ze strany Kladna, čehož domácí využili ke zkorigování skóre.

„Určitě jsme spokojen se třemi body a produktivitou, mohli jsme dát i deset branek,“ konstatuje trenér Ivan Pihávek. „Nespokojený jsem však s defenzívou. Za rozhodnutého stavu jsme polevili v koncentraci a umožnili domácím po jednoduchých akcích střílet branky. Pokud chceme pomýšlet na nejvyšší umístění, tak si něco takového nemůžeme proti žádnému soupeři dovolit!“

Branky:  68,, 80 (pen). Valenta, 88. Veselý (vlastní)  –  17., 55. a 81. Kroutil, 22. Pechr, 47. Kalina (pen), 70. Tóth.  Rozhodčí:  Szikszay – Hodek, Simbartl.. ŽK   Svoboda – Nesládek, J. Procházka  Diváci:  100

Sestava:  Tesař – Borák, Pechr, Veselý, Kalina  –  Štoncner (75. Růžička), J. Procházka, Kroutil, Tóth, Šíma   – Nesládek (60. Bořík)