Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Soutěž: Vyhrajte lístky na film Než jsem tě poznala do kladenského kina Hutník

Čtvrtek, 7. Červenec 2016 06:00

Emilia Clarke (hvězda seriálu Hry o trůny) a Sam Clalfin (série Hunger games) v hlavních rolích filmové adaptace romantického bestselleru oblíbené autorky Jojo Moyesové.

top
Film Než jsem tě poznala (Foto: Forum Film CZ)

Louise ví leccos. Ví, že se jí líbí práce v bistru, a ví, že možná nemiluje svého přítele Patricka. Zato neví nic o klasické hudbě, neví, že přijde o místo, a kdyby tušila, co ji čeká, asi by tomu stejně nevěřila.
Will zase po dopravní nehodě ztratil chuť do života. Ví, čím byl kdysi a všechno se mu nyní zdá nepodstatné, a také přesně ví, jak s tím skoncovat. Zato neví, že Lou mu vtrhne do života jako náhlá bouře. A ani jeden z nich neví, že jeden druhého navzájem navždy změní …

Čtenáři Kladenských listů mají možnost vyhrát dvě vstupenky na představení, které se bude hrát v pátek 15. července od 17:00 hodin.

Zdroj: Forum Film CZ


Stačí pouze odpovědět na otázku: Jakým zdravotním postižením trpí hlavní hrdina filmu?


Použijte níže umístěný formulář, uveďte svůj e-mail a do políčka „vzkaz“ napište odpověď. Pro jednodušší komunikaci v případě výhry uveďte své jméno a telefonický kontakt. Uzávěrka soutěže je v pondělí 11. července o půlnoci. Ze správných odpovědí vylosujeme výherce, který získá dvě volné vstupenky






 


Autor: redakce