Sochorová válcovna TÁBORY NA LÉTO 2018 Legenda Cafe bar Est. 2014 Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Lovkyně trendů Den zdraví Central Badmintonové centrum v Kladně Svatební videa
 • SBF
 • SAMK
 • Balada pro banditu

Z Kadaně se Rytíři vracejí s prázdnou kapsou

Sobota, 12. Září 2015 20:36

Zakletý kadaňský led pro kladenské Rytíře stále trvá. Přestože v utkání vedli 2:0, nakonec prohráli 2:4, když hlavní příčinou byly hrubé chyby, které dělali hráči v defenzívě a nevyužívání brankových příležitostí.

SK Kadaň – Rytíři Kladno 4 : 2 (1:2, 1:0, 2:0)

DSCF8351-titulka
Ilustrační foto, autor: Jiří Hokův

Rytíři začali na neoblíbeném ledě, kde ještě nevyhráli náporem. Zatlačili domácí do obranné ulity a výsledkem bylo vyloučení kadaňského Havla. Již po 16 vteřinách se poprvé v sezóně gólově prosadil Bílek, když tvrdou ranou z úhlu prostřelil brankáře Hanuljaka. Následně začala serie vyloučených na obou stranách. Ve 13. min. hosté již vedli dvoubrankovým rozdílem, když Se prosadil zblízka Strnad. Ovšem pak přišla dvě vyloučení Kladeňáků během osmi vteřin a domácí po jedenácti vteřinách snížili zásluhou Mrázka. Strnad do konce úvodní části hry mohl získat pro Rytíře opět dvoubrankový náskok, ale svoji šanci nevyužil. Navíc se v 19. min zranil Mensator a nahradit ho musel Cikánek.

Po návratu ze šaten se týmy opět střídaly na trestných lavicích a v té chvíli byla hra hodně rozháraná. Po řadě nepřesností přišla nešťastná 33. min. pro Kladeňáky. Po zbytečné chybě v kladenské obraně se dostal k volnému puku Kůs a věděl si rady. Mohlo být ještě hůře. Při vlastní přesilovce se Rytíři dopustili další chyby a Chlouba s Tarokem ujížděli sami na Cikánka. Ten naštěstí zachoval klid a vyloženou příležitost domácích zlikvidoval.

V závěrečné části se domácí, i hosté snažili rozhodnout utkání. Blíže ke vstřelení branky byli hosté, ale Čurda nevyzrál na domácího gólmana. Následně šli domácí do čtyř a přišli rozhodující chvíle celého střetnutí. Po chybě v kladenských řadách ujel v oslabení Račuk a nedal Cikánkovi naději. A za půldruhé minuty bylo ještě hůře. Opět nedůslednost v hostujících řadách brejk 2: 1 a Tejnor do prázdné zvyšoval již na 4:2. Rytíři se nevzdali. V obrovském náporu musela Kadaň dvakrát po sobě faulovat a hosté hráli početní výhodu 5:3. Králem večera se však stal domácí gólman Hanuljak, který postupně vychytal Stacha, Bílka a Skuhravého! T6o byl konec kladenských nadějí, i když v samém závěru ještě hosté zkoušeli power – play. Kladno tak opět padlo na kadaňském ledě.

„Zápas se pro nás odvíjel velmi dobře. Brzy jsme vedli 2:0, komentuje utkání trenér Jindřich Lidický. „Domácí se ihned snížili a ve druhé třetině šťastně vyrovnali. Pak však přišla pasáž dvou našich velkých chyb a Kadaň se dostala do vedení 4:2, když třetí branku vsítila v oslabení. Mohli jsme zdramatizovat v závěru, kdy jsme hráli přesilovku 5:3, ale naše obrovské příležitosti vychytal Hanuljak. O tom, že máme problémy s koncovkou, víme a pracujeme na tom, ale jsem zklamán z hrubých chyb v defenzívě, které děláme.“

Branky: 13. Mrázek (Chlouba, Hejtman), 33. Kůs. (Havel, Račuk ), 51. Račuk, 53. Tejnor (Chlouba, Kůs) – 7. Bílek (Růžička, Stach), 12. Strnad (Stach). Rozhodčí: Petružálek – Rozlílek, Šmika. Vyloučení : 7: 5, navíc Chrpa 5 plus DKU – Zajíc 5 plus DKU, Růžička 10 min. využití::1:1, oslabení 1:0.. Diváci: 590.

Sestava: Mensator (19. Cikánek) – Růžička ,Gutvald, Kehar, Repe, Posmyk, Zajíc, Kolařík – Dvořáček, Skuhravý, Rudovský – Kindl, Stach, Bílek – Dalecký, Machač, Čurda – Redlich, Lukáč, Strnad

/rc/


 1. rozhovor

  Karel Šíp: S Náhlovským přivezeme do Kladna premiéru

 2. pozvánka

  Čarodějnice na Mayrovce zaručují bohatý doprovodný program

 3. video

  VIDEO: By The Way si do Kladna odskočili z úspěšného turné

 4. pozvánka

  Kino Hutník čeká ve čtvrtek premiéra filmu Avengers: Infinity War

 5. foto

  FOTO: Rybník ve Velké Dobré září novotou

 6. krimi

  Žena naletěla na internetu podvodníkovi, není jeho první obětí

 7. rozhovor

  Rozhovor s Miroslavem Dvořáčkem o kladenské cévní chirurgii

 8. pozvánka

  Znáte historii Poldihausu? Sládečkovo vlastivědné muzeum zve na přednášku

 9. foto

  Kladno čeká další dopravní komplikace, silnice k Buštěhradu je částečně uzavřena

 10. foto

  FOTO: V sobotu se vydalo několik desítek lidí na Cestičku k Mayrovce

 11. krimi

  Stalo se na Kladensku: Vloupání v Dubí a opilí mladiství

 12. zprávy

  V neděli zemřela Hana Bušková, přeživší lidické dítě

 13. krimi

  Řidič pod vlivem se v Libušíně pokusil uplatit policisty, hrozí mu vězení

 14. foto

  FOTO: Halina Pawlowská přivezla do kladenského kulturáku show „Chuť do života“

 15. krimi

  Strážníci v Kladně zadrželi mladíka, který utekl z výchovného ústavu

 16. pozvánka

  Do kladenské městské knihovny se nastěhuje módní policie první republiky

 17. krimi

  Účastník nehody u Unhoště křivě obvinil policisty, hrozí mu vězení

 18. video

  VIDEOREPORTÁŽ: V Libušíně řinčela zbroj rytířů, přišly se podívat tisíce lidí

 19. krimi

  Prozradíme vám, kde v Kladně tento týden měří policie rychlost

 20. pozvánka

  Na co se můžete tento týden těšit v kladenském kině Hutník