Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Souboj na ČEZ Bike Prague! Vyhrají sázku hokejisté Kladna, nebo Budějovic?

Středa, 10. Červen 2015 00:05

Na start závodu ČEZ Bike Prague se postaví hokejisté týmu Rytíři Kladno a ČEZ Motor České Budějovice! Hráči už pořádně trénují, a aby se před závodem pořádně vyhecovali, domluvili se na sázce! Kdo prohraje, zve vítězný tým na pivo! Aby toho nebylo málo, tak poražený tým bude vítězného dekorovat na stupních vítězů v dresech protivníka!

Ilustrační foto: KL

Souboj na ledě už je hokejistům málo. Tentokrát proti sobě nastoupí hokejisté z Kladna a Českých Budějovic na horských kolech při závodě ČEZ Bike Prague! Hráči pojedou 35kilometrovou trasu a budou se snažit zajet závod co nejrychleji. Zvítězí totiž tým, který bude mít co nejnižší součet časů.

Z každého týmu se postaví na start 4 hráči! Za ČEZ Motor České Budějovice jsou to Josef Mikyska, Dušan Žovinec, Martin Záhora a Lukáš Kříž. Právě Lukáš Kříž je ostatními kluky favorizován jako největší tahoun. „Já si myslím, že Křížák pojede nejlépe. Ten je nabouchaný a jezdí vždycky všude první,“ říká mladý útočník Motoru, Josef Mikyska. „Křížák jezdí nejlíp a vždy ujede všem,“ dodává kolega Martin Záhora.

Budějovický obránce Dušan Žovinec už trasu moc dobře zná. „Já jel ČEZ Bike Prague už před třemi roky za Spartu a moc mě to bavilo. Hlavně je to v terénu, takže to je super,“ dodává Žovinec.

Za Kladeňáky se budou snažit vyhrát sázku hokejisté Tomáš Redlich, Jakub Strnad, Michal Gutwald a Daniel Kružík. Šanci na nejlepší čas má z hokejistů týmu Rytíři Kladno určitě třiadvacetiletý útočník Jakub Strnad. „Jezdím běžně trasy okolo 50 kilometrů. Mám svůj okruh, který jezdím pravidelně většinou jednou týdně, někdy dvakrát“, říká Strnad. „Doufám, že nebude pršet, protože na rozmočeném terénu je to úplně o něčem jiném a je to samozřejmě obtížnější,“ dodává.

Jakubem Strnadem jsou si jistí i jeho spoluhráči. „Jakub Strnad je náš jasný favorit. On se cyklistice věnuje a na kole jezdí fakt dobře. Má dobrou fyzičku, a když jezdíme spolu, pořád mu koukám na výfuk,“ směje se kladenský útočník Tomáš Redlich.

Oba dva týmy mají pořádné bikery. Kdo nakonec zvítězí, zjistíme už v sobotu 13. června!

.

Info: ČEZ Bike Prague

.